Strona główna - Dla mediów

DLA MEDIÓW

maszyna do pisania i komputer

Wrzesień – nowy termin Targów Packaging Innovations


Z uwagi na obowiązujący od dnia 20 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, z żalem informujemy, że zorganizowanie Targów Packaging Innovations w czerwcu jest niemożliwe.

Dbając o zdrowie Państwa, Państwa pracowników i uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Targów Packaging Innovations na drugą połowę września 2020 roku. Dokładną datę podamy najpóźniej do końca maja 2020. Branża targowa przeniosła większość swoich imprez na jesień, dlatego operatorzy obiektów muszą na nowo dostosować swoje kalendarze do aktualnych potrzeb. Niestety jest to bardzo złożony proces.

Pragniemy poinformować, iż Polska Izba Przemysłu Targowego wydelegowała grupę ekspertów, do której należy Prezes Targów w Krakowie Grażyna Grabowska, przygotowującą procedury, jakie należy uwzględnić podczas wznawiania organizacji targów na jesieni. Spotkania biznesowe, stymulują całą gospodarkę, dlatego jesteśmy przekonani, że to właśnie targi branżowe pozwolą przyspieszyć odtworzenie łańcucha dostaw, uzupełnić luki spowodowane brakiem dostępu do zagranicznych produktów i napędzić na nowo biznes.

Czując się częścią branży zrobimy wszystko, aby wspomóc polskich przedsiębiorców. Bogatsi w wiedzę, kontakty i nowe pomysły pozyskane na targach, będziemy silniejsi i bezpieczniejsi w przyszłości. Wierzymy w zrozumienie i cierpliwość, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dołożymy wszelkich starań, aby udział w jesiennych targach był dla Państwa satysfakcjonujący i przede wszystkim bezpieczny.

Nowy termin, podamy już wkrótce.


​Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza w celu akredytacji.


akredytacja prasowa


- Akredytacje przyznajemy jedynie osobom z aktualną legitymacją prasową oraz udokumentowaną działalnością dziennikarską lub prasową.

- Akredytację będzie można uzyskać także podczas targów, w biurze prasowym.​Kontakt dla mediów:

Katarzyna Gościańska
PR manager
tel. kom. + 48 510 134 219
e-mail: goscianska@targi.krakow.pl

Materiały do pobrania: