To znacznie przekracza możliwości ada-ptacyjne mózgu. Jak zatem wybrać opakowanie dopasowane do potrzeb, które przy okazji wyróżni się spośród setek sobie podobnych? Wystarczy odwiedzić 10. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2018 by dotknąć, ocenić i zobaczyć na własne oczy opakowanie doskonałe.
 
Ponad 200 Wystawców z kraju i z zagranicy zaprezentuje opakowania kierowane do kilkunastu gałęzi przemysłu. Poza ofertą produktową, goście wystawcy będą mogli zapoznać się tak-że z pakietem usług adresowanych do producentów opakowań. Nie zabraknie technologicznych nowości oraz trendów prezentowanych przez wiodących w Europie producentów.
 
Wyjątkowym świętem dla oczu będzie spotkanie z nowatorskimi projektami opakowań, które przygotują młodzi i ambitni projektanci. Podczas Targów Packaging Innovations odbędzie się bowiem ­finał 7. edycji konkursu „Strefa Studenta”. Designerzy z pewnością zaskoczą jury i gości wystawy nieszablonowymi pomysłami, stając przed szansą rozpoczęcia kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się branży opakowań.
 
Prawdziwą gratką dla żądnych wie-dzy będą z kolei spotkania z uznanymi ekspertami, którzy opowiedzą o tym, czym żyje i jak zmienia się branża. Na seminariach workShops i specjalistycznych konferencjach eksperci z koncernów spożywczych, kosmetycznych
 
I farmaceutycznych przedstawią nowatorskie rozwiązania, wprowadzane przez wiodące na rynku marki. Podczas tegorocznego targowego spotkania, na jego uczestników będą też czekały dodatkowe atrakcje.

​Daria Ciastek


Więcej na temat spotkań - o tym, że są one pierwszym krokiem do sukcesu 
przeczytacie w wiosennym numerze Mekuriusza
​>> przeglądaj on-line