Do konkursu w drugim etapie wyłoniono 16 prac w trzech kategoriach: „Wrażenie”, „Funkcjonalność i Forma” oraz „Szata Graficzna”. Ocenie podlegały walory wizualne, technologiczne i praktyczne. Po intensywnych obradach Jury w składzie: Pani Anna Dudkiewicz, redaktor Magazynu "Swiat Druku", Pani Beata Wielgat, przedstawicielka redakcji magazynów "Poligrafika" i "Opakowanie" oraz Pani Katarzyna Sordyl, Product Manager w firmie GRANPACK SP. z o.o. - Złoty Sponsor Konkursu, zdecydowało:

W kategorii „Wrażenie” zwyciężył projekt: "Animki - opakowanie na witaminy dla dzieci" autorstwa Olafa Stachurskiego;

w kategorii „Funkcjonalność i Forma”  zwyciężył projekt: „Opakowanie na cebulki kwiatowe” autorstwa Agnieszki Rosołowskiej;

w kategorii „Szata Graficzna” zwyciężył projekt: „Wina Fina - etykiety na wino" autorstwa Gabrieli Ochalik. 

Zobacz wszystkie prace.


Serdecznie gratulujemy laureatom, projekty, które stworzyliście w pełni zasłużenie okazały się najlepsze. Podziękowania także należą się wszystkim biorącym udział w konkursie studentom. Wasze prace wzbudziły podziw wśród wystawców i odwiedzających. Tegoroczny konkurs był na bardzo wysokim poziomie. Jury, organizatorzy i studenci jednogłośnie stwierdzili, że już nie mogą doczekać się przyszłorocznej edycji.