Ekologiczne Owijki  na szklane opakowania "ECO REKAW SLIV" 

Eco rękaw Slivv to innowacyjny produkt do pakowania produktów w słoiczkach, butelkach – kosmetyków w słoiczkach, różnego rodzaju olejków, serum, butelek z winem, słoiczków z przetworami.
Elastyczna formuła rękawa perfekcyjnie chroni produkty ściśle dopasowując się do kształtu opakowania.
Eco rękaw Slivv to innowacyjny produkt z unikalną strukturą fali, która amortyzuje szkodliwe wstrząsy podczas transportu.
Opakowanie pięknie prezentuje produkt, dzięki temu zapakowany produkt można podarować na prezent.
Doskonale chroni produkty zwłaszcza w szklanych opakowaniach.
Produkt ekologiczny i przyjazny środowisku wykonany z papieru. Produkt świetnie spełnia funkcję zero waste, który można wykorzystać wielokrotnie.
 
Wiórka papierowe z atestem do żywności 

Wiórka papierowe posiadają atest, dzięki temu mogą być używane do pakowania produktów spożywczych m.in. ciastek, pierniczków, pralinek, owoców. Świetnie amortyzują produkty, zabezpieczając przed obiciem i uszkodzeniem w trakcie transportu.
Wiórka papierowe pięknie eksponują wnętrze paczki.
Małopyląca formuła nie brudzi zapakowanych produktów, a cała zapakowana paczka wygląda bardzo estetycznie.


Działalnością firmy Rbeco Sp.z o.o.  jest kompleksowe zaopatrzenie w eko-komponenty do pakowania i jednoczesną pomoc w kreowaniu proekologicznego wizerunku marki klienta. Ekologiczne podejście do pakowania  w myśl proekologicznej idei zero waste.

W ofercie znajdują się eko produkty pozwalające zapakować, ochronić, spersonalizować dany produkt, oraz stworzyć perfekcyjny unboxing od podstaw. Ekologiczne wióra papierowe, papiery pakowe z indywidualnym nadrukiem oraz ekskluzywne jedwabne papiery w 60 kolorach.
Dodatkiem zapewniającym perfekcyjne wykończenie pakowania są personalizowane wstążki oraz stickery. Chcemy zaznaczyć, że każdy nasz produkt jest przemyślany tak aby był zgodny z zasadą zero waste. Podkreślamy, że każdy produkt można wykorzystać ponownie na wiele różnych sposobów.
Hasłem przewodnim firmy jest : Recycling is Just  the Beginning.


Dowiedz się więcej o targach >>
Zgłoś się jako wystawca >>