Opakomat promuje, propaguje, wdraża najnowsze światowe technologie i rozwiązania dotyczące procesów pakowania BOX ON DEMAND. Misja firmy to: Doskonale dopasowane opakowanie, dokładnie w potrzebnej ilości, idealnie na czas.

"Nasze propozycje kierujemy do tych, którzy poszukują i badają nowe możliwości rozwoju swoich przedsiębiorstw.
Przeprowadzamy niestandardowe, specjalne projekty związane z dużą zmiennością gabarytów pakowanych produktów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Możemy pochwalić się sukcesami m.in. w branżach:
e-commerce, osłon przeciwsłonecznych, profili aluminiowych, meblowej, sanitarnej.

Chętnie kontaktujemy potencjalnych Klientów z obecnymi Kontrahentami. Bo lubimy się dzielić, wywoływać synergię.
Stawiamy na nowoczesność, innowacje, poprawę produktywności i konkurencyjności naszych Klientów. Na bazie ich zadowolenia i poziomu osiąganych oszczędności budujemy i rozwijamy nasza firmę. Od 2005 roku współpracujemy z najlepszymi, zaufanymi europejskimi partnerami. Korzystamy z doświadczeń, które zrewolucjonizowały procesy pakowania w wielu firmach w całej Europie.

Poprzez tworzenie opakowań idealnie dopasowanych do potrzeb klientów, sprawiamy że w dowolnym momencie, produkuje się dowolne opakowania optymalnie dopasowane do wymiarów pakowanych produktów. Oszczędzamy czas, pieniądze i troszczymy się  o środowisko naturalne.
Najlepszy dobór maszyn do elastycznej produkcji opakowań oraz tektury ciągłej, bez końcowej są priorytetami w naszej działalności.

Do zobaczenia na targach."
Dowiedz się więcej o targach >>
Zgłoś się jako wystawca >>