,,Samodzielnie odpowiadamy za każdy etap procesu produkcji, dzięki czemu możemy bez obaw zapewnić o doskonałej jakości naszych produktów. Jako doświadczony producent opakowań PET/RPET, wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy spełniać wszystkie z nich, dlatego stworzyliśmy szeroki i rozbudowany asortyment. Ponadto, zajmujemy się dekoracją opakowań wykorzystując różne metody zdobienia.”

,,Podczas tegorocznej edycji zaprezentujemy wiele nowości. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej konsumentów, przygotowaliśmy ofertę opakowań kosmetycznych wykonanych z materiałów biodegradowalnych. Butelki do kosmetyków i słoiki kosmetyczne wykonane z opakowań ulegających biodegradacji rozkładają się podczas kompostowania, a ponieważ nie uwalniają szkodliwych substancji, są przyjazne środowisku. Korzystanie z opakowań biodegradowalnych pozwala na zmniejszenie produkowanych odpadów i śladu węglowego i doskonale wpisuje się w zasady troski o planetę. Ponadto zaprezentujemy nowe serie produktów o różnych pojemnościach, cechujących się szerokim zastosowaniem oraz możliwością użycia atrakcyjnych wizualnie metod zdobienia. ‘’

Novo-Pak rozszerzył produkcję opakowań z tworzyw sztucznych o dodatkowe usługi, które pozwalają skrócić proces wprowadzenia do sprzedaży towarów oferowanych przez Klientów.

,,Bardzo się cieszymy, że będziemy mieli okazję bezpośrednio spotkać się i porozmawiać z Klientami oraz naszymi partnerami biznesowymi. Packaging Innovations to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku numer C15.”

Dowiedz się więcej o targach >>
Zgłoś się jako wystawca >>