Drukarki, zgrzewarki, czyli wszelkiego rodzaju maszyny służące do produkcji opakowań oraz innowacyjne propozycje opakowań i etykiet. Tego wszystkiego mogą się spodziewać zwiedzający 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań.

Wystawcy Targów Packaging Innovations zaskoczą swoich gości technologicznymi rozwiązaniami. Firma PC Print zaprezentuje TRUSTCONCEPT® – czyli połączenie elementów optycznych

z mobilnym dostępem do danych. Dzięki połączeniu technologii TRUSTSEAL® i oprogramowania TRUSTCODE® produkt wyróżni się na tle innych. Co więcej, dzięki zastosowaniu tej metody klient ma pewność, że kupowany przez niego produkt jest oryginalny.
Nie zabraknie również rozwiązań dla marek dbających o środowisko. W ramach jednej z 7 stref tematycznych na Targach Packaging Innovations – strefy EKOPACK Wystawcy zaprezentują m. in. opakowania poddawane recyklingowi. Nie zabraknie także opakowań wykonywanych z naturalnych surowców – firma Polpak Packaging zaprezentuje opakowania i zamknięcia z elementami naturalnego drewna.

Interesuje Cię jak rozwija się branża opakowań? A może szukasz nowatorskich rozwiązań dla swoich produktów? Odwiedź największe targi opakowań w Europie Środkowej i zobacz czym żyje branża.
 
Odbierz bezpłatny bilet >