1. Doświadczenie
W opinii wystawców i odwiedzających Targi Packaging Innovations uznawane są za najchętniej i najliczniej odwiedzaną wystawę branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej, co potwierdza coroczny raport CENTREX INTERNATIONAL EXHIBITION STATISTICS UNION (CENTREX). Ugruntowaną pozycję na rynku organizatorzy zawdzięczają ponad 12-letniemu doświadczeniu w organizacji targów opakowań.

2. Branżowi goście
Ogromnym atutem Targów Packaging Innovations są wyłącznie branżowi odwiedzający - specjaliści, którzy co roku przybywają ze sprecyzowanymi celami i oczekiwaniami.

3. Lokalizacja
Lokalizacja w sercu Warszawy, która ułatwia szybką komunikację z lotniskiem i dworcem. Dzięki doskonałym połączeniom Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations odwiedzają goście z całej Polski i krajów ościennych.

4. Kampania promocyjna
Rozbudowana kampania promocyjna w cenie udziału. Organizatorzy nie tylko zapewniają stoisko, ale i szeroką kampanię informującą o nowościach produktowych i innowacyjnych rozwiązaniach.

5. Szkolenia
Każda zmiana zaczyna się od wiedzy, dlatego Targi Packaging Innovations to również bogaty program szkoleniowo-warsztatowy w 2 strefach workShops. Wykładowcy to kluczowi eksperci z kraju i ze świata, którzy chętnie dzielą się swym doświadczeniem i prezentują ciekawe case studies.


Uczestnicy targów Packaging Innovations 2020